آیکون واتساپ
TEL: 02155411976
لوگوی ویکی وایر

تیفور

تیرفور دستگاهی است که برای لیفتینگ و کشیدن بار به صورت دستی استفاده می شود. تیفور یک ابزار چندکاره، قابل حمل و چندمنظوره است و نه تنها برای بلند کردن و کشیدن بلکه برای پایین آوردن و آویزان کردن بار هم می توان از آن استفاده کرد. تیفور ها اغلب برای کشش بار بر روی سطوح شیب دار مورد استفاده قرار گرفته و کارکردی شبیه به وینچ های دستی دارند. تیفور ها یک مکانیزم کارکرد سیم بکسلی داشته و از یک اهرم با طول بالا برای جمع کردن سیم بکسل استفاده می کند.


نحوه عملکرد تیفور ها


سیم بکسل اسلینگ تک شاخه بکار گرفته شده در تیفور ها در یک طرف بر روی یک سطح تکیه گاه اتصال پیدا کرده و در طرف بلند تر بر روی سطوح به بار متصل می شود. در هر بار حرکت اهرم در یک جهت میزان مشخصی از سیم بکسل که بر حسب قابلیت و ظرفیت تیفور متفاوت می باشد جمع شده و بار بر روی سطح کشیده می شود. در حرکت اهرم تیفور در جهت مخالف بصورت خلاص کار کرده و اماده سیکل بعدی می شود. تیفور ها در تناژ مختلفی تولید شده و اغلب تا 6 تن در بازار با برند های چینی من جمله تیفور سوپرتیل Supertil مورد استفاده قرار می گیرد.

تیفورتیفور
تیفور 1.6 تن  سوپرتیل Supertilتیفور 1.6 تن سوپرتیل Supertil
تیفور 3.2 تن سوپرتیل تیفور 3.2 تن سوپرتیل

تیفور چینی سوپر تیل

یکی از برند های تولید کننده انواع تیفور که بخش عمده ای از بازار ایران را نیز در دست دارد تیفور برند چینی Supertil سوپر تیل می باشد. بصورت کلی تولید کنندگان چینی که به تولید انواع ادوات لیفتینگ با برند های خود می پردازند که تیفور سوپر تیل نیز یکی از این موارد است برای ارتقای فروش خود همواره در تلاش برای ارتقای کیفیت محصولات خود بوده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی تولید در چین و استفاده از مدرن ترین دستگاه ها برای این منظور محصولات این برند ها نیز در سطح استاندارد پیشرفت داشته است. تیفور سوپر تیل چین در حال حاضر یکی از بزرگترین و عمده ترین تولید کنندگان تیفور در دنیا محسوب می شود که در تناژ مختلف اغلب تا 4 تن در ایران موجود می باشد. کاربری تیفور ها اغلب از نوع کشنده ها بر روی سطوح می باشد.

TEL : 02155411976
Email: info [at] wikiwire [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Wikiwire Corporation