آیکون واتساپ
TEL: 02155411976
لوگوی ویکی وایر

���������� �������� ����

زنجیر قلاب کج آمریکایی (USA) به عنوان یکی از بهترین زنجیرهای باربرداری در دنیا شناخته شده میباشد که در کشور آمریکا تولید شده و بالاترین کیفیت در بین تمامی زنجیرهای باربردار را دارا میباشد. از این زنجیر برای حمل بارهایی با تناژ بالا ویا فیکس کردن آنها استفاده میشود. زنجیر قلاب کج در متراژ مختلف اغلب بصورت آبکاری شده گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد. در دو سر اتصال زنجیر قلاب مج اغلب از نوع و طراحی خاصی از قلاب دانه گیر زینجیر استفاده می شود که دهانه آن به اندازه مفتول زنجیر در اتصال باز می باشد.

زنجیر قلاب کجزنجیر قلاب کج
زنجیر قلاب کج 5 تن سایز 8زنجیر قلاب کج 5 تن سایز 8
زنجیر قلاب کج 3 تن سایز 7زنجیر قلاب کج 3 تن سایز 7

مزایای کاربری زنجیر قلاب کج

زنجیر قلاب کج در واقع در اتصال از یک قلاب نوع دانه گیر که طراحی آن بصورت اریب انجام شده است استفاده می کند. در کل در لیفتینگ بار در برخی از شرایط خود بدنه اتصالات صنعتی نیز بعنوان یک تکیه گاه برای بارگیری بکار گرفته می شوند. این امر در مورد زنجیر ها بیش از سیم بکسل ها که دارای بافتی از مفتول های ریز هستند و یا تسمه های حمل بار که دارای بافت پارچه ای هستند اهمیت پیدا می کند. بنابراین اولین مزیت زنجیر قلاب کج در لیفتینگ بدنه ای از زنجیر است که در لیفتینگ بار شرکت می کند.
در اتصال با زنجیر قلاب کج قلاب دانه گیر دارای سایزی برابر با سایز مفتول زنجیر می باشد که بصورت فیکس بر روی زنجیر عمل می کند و زاویه کج این قلاب نیز مزیتی برای اتصال نسبت به قلاب های ساده می باشد که بدون نیاز به ایجاد زاویه اولیه در اتصال که تنش مضاعفی را بر زنجیر و قلاب ایجاد می کند سبب بسته شدن حلقه اتصال می شود. زنجیر قلاب کج در متراژ مختلف متناسب با نیاز کاربران تولید و عرضه می شود. بازرگانی ویکی وایر عرضه کننده سایز های مختلف زنجیر قلاب کج در ایران می باشد.

TEL : 02155411976
Email: info [at] wikiwire [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Wikiwire Corporation