آیکون واتساپ
TEL: 02155411976
لوگوی ویکی وایر

������ �������� ��������������

کلایمر نوعی بالابر ساختمانی است که دارای یک سبد مخصوص به طول متغیر ۲ تا ۶ متری بوده و بوسیله موتورهای وینچی که با سیم بکسل مخصوص به پایه‌های نگهدارنده آن وصل می‌شود حرکت می‌کند و دارای ترمز اضطراری نیز می‌باشد.
تفاوت عمده کلایمرها با بالابرهای مرسوم که در داخل ساختمان‌ها استفاده می‌شوند محل قرار گیری موتور وینچی است، در بالابرهای مرسوم موتور در محلی مرتفع و معمولاً در بالای ساختمان بر روی یک شاسی قرار می‌گیرد و با کار کردن موتور، سیم بکسل جمع شده و سبد را به سمت بالا می‌کشد در حالیکه در کلایمرها موتور بر روی سبد نصب می‌شود.
سیم بکسل های قابل استفاده بر روی کلایمرها از 4 رشته تشکیل می شوند که در سایزهای مختلفی توسط شرکت ویکی وایر ارائه می گردند.


مشخصات مکانیکی و ساختار سیم بکسل کلایمری


سیم بکسل های کلایمری در واقع در میان خاص ترین ساختار های سیم بکسل یعنی ساختار 4 استرندی (چهار رشته ای) می باشند و از این رو به میزان محدودی نیز در بازار وارد می شوند. نوع بافت رشته های سیم بکسل کلایمری از نوع بافت وارینگتون می باشد که در آن از انواع سایز های متغیر مفتول ها در کنار هم در یک استرند استفاده می شود. بالاترین سایز مفتول در ساختار سیم بکسل کلایمیری در بیرونی ترین لایه استرند ها بکار گرفته می شود. سیم بکسل کلایمری از زیر مجموعه های سیم بکسل فولادی محسوب می شود که در تولید آن از گرید های متوسط و بالای فولاد با درصد کربن بالا استفاده می شود. سیم بکسل کلایمری در سایز های مختلف و اغلب بالای 8 میلیمتر و بر روی قرقره های 1000 متری در بازار یافت می شود. به سبب محدودیت واردات اغلب قیمت سیم بکسل کلایمری بالاتر از بسیاری ساختار های دیگر می باشد.

اسلینگ چهارقلاباسلینگ چهارقلاب
اسلینگ دو قلاباسلینگ دو قلاب
سیم بکسل کلایمریسیم بکسل کلایمری

TEL : 02155411976
Email: info [at] wikiwire [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Wikiwire Corporation