آیکون واتساپ
TEL: 02155411976
لوگوی ویکی وایر

سیم بکسل استیل 19×7 -

سیم بکسل های استیل در برابر عوامل خورنده محیطی و رطوبت استقامت بی نظیری دارند که آنها را در کنار سیم بکسل های گالوانیزه سرد و گرم به عنوان مهمترین انتخابها در این صنایع قرار میدهد.
سیم بکسل استیل به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر خوردگی دارد در فضاها و صنایعی مثل صنایع دریایی که میزان زنگ‌زدگی و خوردگی فلزات بالا است، نسبت به سیم بکسل های گالوانیزه عمر مفید بیشتری دارد. هم‌چنین ظاهر روشن سیم بکسل‌های گالوانیزه باعث انعکاس نور شده که این موضوع باعث می‌شود در طولانی‌ مدت چشم کارگران خسته شده و آسیب ببینند. اما سیم بکسل های استیل با وجود ظاهر روشن موجب انعکاس نور نمی‌شوند. بنابراین نه ‌تنها در محیط‌های با امکان خوردگی بالا، که در تهیه‌ی اجزای دکوراسیون فضا مثل نرده‌ها، نرده کابل، کابل‌های معماری و... از این نوع سیم بکسل می توان استفاده کرد.
دو مدل از سیم بکسل استیل وجود دارد که 19×7 و 7×19 است. در ساختار هرکدام از این سیم بکسل‌ها از 133 رشته سیم فولادی استفاده ‌شده است. اما شیوه‌ی بافت این رشته سیم‌ها باعث می‌شود هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های متفاوتی داشته باشند که مهم‌ترین آن‌ها انعطاف‌ پذیری متفاوت است. سیم بکسل استیل 7×19 دارای خواص مقاوم در برابر چرخش است و انعطاف ‌پذیری بیشتری دارد. بنابراین این نوع سیم بکسل استیل در صنایعی مثل بالابر و آسانسور که نیاز به چرخش و انعطاف بالایی است، مورد استفاده قرار می‌گیرد و مدل سیم بکسل استیل 19×7 به دلیل مقاومت بالایی که در برابر کشش‌های مداوم دارد، در وسایل ورزشی و صنایع هواپیمایی کاربرد دارد.

سیم بکسل استیل 19×7
سفارشرشته | تعدادحداقل سفارشقیمت چکیتخفیف چکیقیمت نقدیتخفیف نقدیقیمت واحدمشخصه
محصولات مشابه

TEL : 02155411976
Email: info [at] wikiwire [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2022 | All ights Reserved | Wikiwire Corporation