TEL: 02155411976
لوگوی ویکی وایر
گوشواره چیست و چه کاربردی دارد؟

گوشواره چیست و چه کاربردی دارد؟

استفاده ی زیاد از سیم بکسل باعث ساییده و شکسته شدن و بنابراین کاهش قدرت آن می شود که در نهایت منجر به غیرقابل استفاده شدن سیم بکسل می شود. گوشواره با ایجاد یک مانع بین استرندهای سیم بکسل و نیز بین سیم بکسل و اتصالات دیگر، از چشمی اسلینگ های سیم بکسلی در برابر ساییدگی، تغییرشکل یا شکسته شدن محافظت می کند.

گوشواره ها در دو گرید سبک و سنگین تولید می شوند. گوشواره های گرید سبک معمولا در محیط های کنترل شده یا موقعیت هایی کاربرد دارند که سیم بکسل در یک مکان ثابت شده است یا برای جابه جایی بارهای بسیار سنگین از آن استفاده نمی شود. گوشواره های گرید سبک به طور معمول هنگامی که با سیم بکسل های مغز الیافی استفاده می شوند، بهترین عملکرد را دارند.

از آنجا که گوشواره های گرید سنگین در قسمت لبه ها دارای مواد حفاظتی هستند و در مقابل تغییر شکل مقاومند، معمولا در مکان هایی استفاده می شوند که سیم بکسل بارهای بسیار سنگین را جابه جا می کند و یا دائما در حرکت است. این گوشواره ها برای لیفتینگ، یدک کشی و کاربردهایی که کاربر ملزم به اتصال و جدا کردن دائم گوشواره به اتصالات دیگر است، انتخابی ایده آل هسنتد.

گوشواره هایی که از جنس استیل ساخته می شوند، به دلیل مقاومت زیادی که در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند، بهترین انتخاب برای استفاده در محیط های باز محسوب می شوند. این گوشواره ها همچنین برای استفاده در محیط های نزدیک به آبهای شور که تجهیزات به صورت مکرر دچار خوردگی می شوند، یا برای استفاده با سیم بکسل ها یا زنجیرهای فولادی ایده آل هستند.

از گوشواره همراه با طناب یا سیم بکسل می توان برای سوار کردن اتصالات استفاده کرد. مهم ترین نکته ای که هنگام انجام این کار باید در نظر داشت، این است که گوشواره با سایز مناسب انتخاب و به صورت کاملا ایمن در چشمی محکم شده باشد. اگر گوشواره محکم نباشد، ممکن است از جا در برود یا بچرخد و اگر سایز آن مناسب نباشد، اتصال آن به سایر تجهیزات و اتصالات سخت می شود.

TEL : 02155411976
Email: info [at] wikiwire [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2021 | All ights Reserved | Wikiwire Corporation